Készült: 2020.10.28.16:13:00 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Hátrányos helyzetű térségek albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási bizottság


Hátrányos helyzetű térségek albizottsága tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP) Elnök 2002.06.17. 2006.05.15.  
Kis Péter (MSZP) 1 Tag 2002.06.17. 2002.12.17.  
Rózsa Endre (MSZP) Tag 2003.06.02. 2006.05.15. Kis Péter (MSZP) 1
Borkó Károly (Fidesz) Tag 2002.06.17. 2006.05.15.  


 
Hátrányos helyzetű térségek albizottsága
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 8 2/2005 2005.05.24. Határozatképes 1:50
2 7 1/2005 2005.04.25. Határozatképes 1:30
3 6 2/2004 2004.04.27. Határozatképes 1:00
4 5 1/2004 2004.03.01. Határozatképes 1:20
5 4 3/2003 2003.12.02. Határozatképes 1:10
6 3 2/2003 2003.06.02. Határozatképes 0:30
7 2 1/2003 2003.03.26. Határozatképes 1:40
8 1 1/2002 2002.11.13. Határozatképes 1:30