Készült: 2020.12.04.15:39:46 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Salamon László

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/3817 A társadalombiztosítás ellátásaira és a magánnyugdíjra jogosultakról, valamint e szolgáltatások fedezetéről szóló 1997. évi LXXX. törvény módosításáról Dr. Salamon László (Fidesz) 2001.02.13
K/3451 Miért nem ugyanazok a biztosítási jogviszony fennállásával kapcsolatos rendelkezések a gyermeknevelési támogatás és a gyermekgondozási segély igénybevétele esetén? Dr. Salamon László (Fidesz) 2000.11.22
T/3141 Az országgyűlési bizottságok által kért adatok rendelkezésre bocsátásának és a tanúk, szakértők vallomástételének biztosításáról Dr. Salamon László (Fidesz) 2000.09.20
T/2574 Az ország szabadsága visszaszerzésének jelentőségéről és a Magyar Szabadság napjáról Dr. Gémesi György (MDF), Dr. Orosházi György (FKGP), Dr. Salamon László (Fidesz) 2000.04.11
K/2510 Mikor fog végre a törvényesség érvényesülni a mogyoródi földkiadások során? Dr. Salamon László (Fidesz) 2000.04.05
H/2276 A Választási Rendszer Reformját Előkészítő eseti bizottság létrehozásáról szóló 16/1999.(III.8.)OGY határozat módosításáról Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Pokol Béla (FKGP), Dr. Turi-Kovács Béla (FKGP), Dr. Balsai István (MDF), Dr. Horváth Balázs (MDF), Dr. Lamperth Mónika (MSZP), Dr. Wiener György (MSZP), Dr. Hack Péter (SZDSZ), Dr. Kóródi Mária (SZDSZ), Balczó Zoltán (MIÉP), Dr. Fenyvessy Zoltán (MIÉP) 2000.02.24
K/1124 Mikor épül meg az MO-s autópályához csatlakozó északi dunai hid? Dr. Salamon László (Fidesz) 1999.04.15
T/1022 Az ország szabadsága visszaszerzésének jelentőségéről és törvényben történő megörökítéséről Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Gémesi György (MDF) 1999.03.22
H/553 Az országgyűlési képviselők létszámának csökkentéséről Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz) 1998.12.04
I/77 A kormányváltáskori elbocsátások a köztisztviselői karban Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 1998.09.03