Készült: 2020.03.31.11:55:32 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Számvevőszéki és költségvetési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.04.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


A Számvevőszéki és költségvetési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik) Elnök 2011.02.14. 2011.09.12. Rozgonyi Ernő (Jobbik)
Rozgonyi Ernő (Jobbik) Elnök 2010.07.13. 2010.12.20.  
Rozgonyi Ernő (Jobbik) Elnök 2011.10.10. 2012.12.05.  
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Elnök 2013.03.25. 2014.05.05. Rozgonyi Ernő (független)
Babák Mihály (Fidesz) Tag 2010.07.07. 2014.05.05.  
Dr. Dancsó József (Fidesz) Tag 2010.07.07. 2014.02.01.  
Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz) Tag 2010.07.07. 2014.05.05.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2012.02.20. 2014.05.05. Tukacs István (MSZP)
Tukacs István (MSZP) Tag 2010.07.13. 2011.11.21.  
Seszták Oszkár (KDNP) Tag 2010.07.07. 2014.05.05.  
Vágó Gábor (LMP) Tag 2010.07.13. 2013.02.11.  
Vágó Gábor (LMP) Tag 2013.09.01. 2014.05.05.  
Vágó Gábor (független) Tag 2013.03.25. 2013.08.31.  


A Számvevőszéki és költségvetési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése