Készült: 2020.06.05.15:19:13 Dinamikus lap

Zsikla Győző

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2001.09.19.
független 2001.09.20. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 FKGP frakcióvez. h. 2001.01.22. 2001.09.19.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Mezőgazdasági bizottság Tag 1998.06.25. 2001.09.20.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2001.09.20. 2002.05.14.
    Agrárpiaci és szabályozási albizottság
Tag 1998.06.30. 2001.09.19.
    Vidékfejlesztési albizottság
Tag 1998.11.03. 2001.09.19.
    Vidékfejlesztési albizottság
Tag 2001.09.20. 2002.05.14.
    Agrárpiaci és szabályozási albizottság
Tag 2001.09.20. 2002.05.14.
Egészségügyi és szociális bizottság Tag 1999.06.01. 2001.05.08.
    A Deják-projekt helyzetét vizsgáló albizottság
Tag 1999.06.01. 1999.11.23.
Területfejlesztési bizottság Alelnök 2001.04.17. 2001.09.20.
Területfejlesztési bizottság Alelnök 2001.09.20. 2001.10.16.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 26 40

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 155    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
érettségi