Készült: 2019.10.16.15:28:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A 4/1999. (III.31.) AB határozat következtében szükségessé vált Házszabály-módosítást előkészítő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.04.08.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ügyrendi bizottság


A 4/1999. (III.31.) AB határozat következtében szükségessé vált Házszabály-módosítást előkészítő albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Rubovszky György (Fidesz) Elnök 1999.04.08. 1999.09.30.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Elnök 1999.10.18. 1999.12.01.  
Pallag László (FKGP) Tag 1999.04.08. 1999.12.01.  
Dr. Varga István (MDF) Tag 1999.04.08. 1999.12.01.  
Balczó Zoltán (MIÉP) Tag 1999.04.08. 1999.12.01.  


A 4/1999. (III.31.) AB határozat következtében szükségessé vált Házszabály-módosítást előkészítő albizottság üléseinek megjelenítése