Készült: 2020.02.26.15:05:30 Dinamikus lap

Dr. Kaltenbach Jenő

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
Független Rendészeti Panasztestület elnöke 2008.02.21. 2010.06.30.
nemzeti és etnikai kisebbségi jogok országgyűlési biztosa 1995.06.30. 2007.07.01.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 4    
2002-2006 10    
1998-2002 8 1  

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási
német tárgyalási