Készült: 2020.08.07.02:50:06 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Kertészeti albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.07.10.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Kertészeti albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Farkas Sándor (Fidesz) Elnök 2014.07.10. 2018.05.07.  
Pócs János (Fidesz) Tag 2014.07.10. 2018.05.07.  
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Tag 2014.07.10. 2018.05.07.  


Kertészeti albizottság üléseinek megjelenítése