Készült: 2020.07.13.08:35:47 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Kastélyok, várak, falusi turizmus albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.17.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Sport- és turizmusbizottság


Kastélyok, várak, falusi turizmus albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kovács Ferenc (Fidesz) Elnök 2010.05.17. 2014.05.05.  
Horváth László (Fidesz) Tag 2010.05.17. 2011.02.14.  
Horváth András Tibor (MSZP) Tag 2012.03.26. 2014.05.05.  
Zakó László (Jobbik) Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  
Bús Balázs (KDNP) Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  


Kastélyok, várak, falusi turizmus albizottság üléseinek megjelenítése