Készült: 2020.11.25.23:38:01 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Média albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.09.07.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Kulturális bizottság


Média albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Jánosi György (MSZP) Elnök 2006.09.07. 2010.05.13.  
Alexa György (MSZP) Tag 2006.09.07. 2010.05.13.  
Lukács Zoltán (MSZP) Tag 2006.09.07. 2010.05.13.  
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Tag 2006.09.07. 2010.05.13.  
Tellér Gyula (Fidesz) Tag 2006.09.07. 2010.05.13.  
Dr. Lukács Tamás (KDNP) Tag 2006.09.07. 2010.05.13.  
Dr. Pető Iván (SZDSZ) Tag 2006.09.07. 2010.05.13.  


 
Média albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 1 1/2006 2006.11.22. Határozatképes 2:30