Készült: 2019.11.12.04:15:30 Dinamikus lap

Vígh Ilona

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2003.12.02. 2003.12.02.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Békés megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Békés megye 4.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Békés megye 4.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Kulturális és sajtó bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.06.13. 2006.05.15.
1998-2002 Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
Az olajügyek és a szervezett bűnözés között az esetleges korrupciós ügyek feltárására létrehozott vizsgálóbizottság Tag 1999.12.21. 2000.11.30.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 31 126
2002-2006 48 265
1998-2002 3 7

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 44    
2002-2006 32    
1998-2002 14    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Biharugra Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
pedagógus-népművelő Tanítóképző Főiskola Debrecen   1982

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol  
német