Készült: 2020.06.05.14:54:42 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Népesedéspolitikai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.11.05.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail npa@parlament.hu
Főbizottság Népjóléti bizottság


Népesedéspolitikai albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Ander Balázs (Jobbik) Elnök 2016.11.30. 2018.05.07. Novák Előd (Jobbik)
Novák Előd (Jobbik) Elnök 2014.11.05. 2016.08.31.  
Kovács Sándor (Fidesz) Alelnök 2014.11.05. 2018.05.07.  
Dr. Bene Ildikó (Fidesz) 1 Tag 2014.11.05. 2015.03.25.  
Dr. Kovács József (Fidesz) Tag 2014.11.05. 2018.05.07.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2015.03.25. 2018.05.07. Dr. Bene Ildikó (Fidesz) 1
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Tag 2014.11.05. 2016.11.07.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.