Készült: 2020.09.29.02:55:41 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A műsorterjesztés és a digitális átállás szabályairól szóló törvényben meghatározott pályázati eljárás országgyűlési ellenőrzését szolgáló eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2010.06.03.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


A műsorterjesztés és a digitális átállás szabályairól szóló törvényben meghatározott pályázati eljárás országgyűlési ellenőrzését szolgáló eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

A műsorterjesztés és a digitális átállás szabályairól szóló törvényben meghatározott pályázati eljárás országgyűlési ellenőrzését szolgáló eseti bizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Elnök 2010.06.08. 2014.05.05.  
Dr. Baja Ferenc (MSZP) Alelnök 2010.06.08. 2014.05.05.  
Novák Előd (Jobbik) Tag 2010.06.08. 2010.07.20.  
Pörzse Sándor (Jobbik) Tag 2010.07.22. 2014.05.05. Novák Előd (Jobbik)
Pálffy István (KDNP) Tag 2010.06.08. 2014.05.05.  
Karácsony Gergely (LMP) Tag 2010.06.08. 2013.02.11.  


A műsorterjesztés és a digitális átállás szabályairól szóló törvényben meghatározott pályázati eljárás országgyűlési ellenőrzését szolgáló eseti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
A műsorterjesztés és a digitális átállás szabályairól szóló törvényben meghatározott pályázati eljárás országgyűlési ellenőrzését szolgáló eseti bizottságnak nincs albizottsága.

Nem tárgyalt irományt.