Készült: 2019.10.17.18:47:13 Dinamikus lap

Pálfi István

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2004.07.18.

Európai Parlamenti képviselő
EP frakció tól ig Delegáló párt Ki helyett
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) és az Európai Demokraták 2004.07.20. 2006.07.15. Fidesz - Magyar Polgári Szövetség  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Hajdú-Bihar megye területi lista 2002.05.15. 2004.07.18.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 13 84

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 30    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol középfokú
francia  
német  
orosz középfokú