Készült: 2021.06.22.12:21:03 Dinamikus lap

Morvai Krisztina

Képviselő fényképe

Európai Parlamenti képviselő
EP frakció tól ig Delegáló párt Ki helyett
függetlenek 2014.07.01. 2019.07.01. Jobbik  
2009.07.14. 2014.06.30. Jobbik  

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
EP képviselőként
2014-2018
4    
EP képviselőként
2010-2014
13    
EP képviselőként
2006-2010
1    

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 2004

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C