Készült: 2020.09.19.15:50:01 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Rehabilitációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2008.10.27.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási bizottság


Rehabilitációs albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Vécsi István (MSZP) Elnök 2008.10.27. 2010.05.13.  
Lénárt László (MSZP) Tag 2008.10.27. 2010.05.13.  
Czomba Sándor (Fidesz) 1 Tag 2008.10.27. 2010.05.13.  


Rehabilitációs albizottság üléseinek megjelenítése