Készült: 2020.10.24.23:05:01 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.10.30.
Megszűnés 2004.11.09.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Szociális bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Korózs Lajos (MSZP) Elnök 2002.10.30. 2004.10.25.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 2002.10.30. 2004.11.09.  
Dr. Csáky András (MDF) Tag 2002.10.30. 2004.11.09.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése