Készült: 2019.10.16.15:26:28 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Fenntartható fejlődés bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Fenntartható fejlődés bizottsága tagjai változásának elrejtése

Fenntartható fejlődés bizottsága tagjainak változásai (10 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Sallai R. Benedek (LMP) Elnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Becsó Zsolt (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.02.  
Bencsik János (Fidesz) Alelnök 2014.06.02. 2018.05.07. Becsó Zsolt (Fidesz)
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.02.  
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2014.06.23. 2018.05.07. Dr. Aradszki András (KDNP)
Bencsik János (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.02.  
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2018.05.07. Bencsik János (Fidesz)
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2018.05.07. Bartos Mónika (Fidesz)
Simonka György (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Heringes Anita (MSZP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Kepli Lajos (Jobbik) 1 Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Aradszki András (KDNP) Tag 2014.05.06. 2014.06.19.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Fenntartható fejlődés bizottsága Fidesz 7 70.00%
MSZP 1 10.00%
Jobbik 1 10.00%
LMP 1 10.00%
Összesen 10 100.00%

Fenntartható fejlődés bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok