Készült: 2020.08.14.07:35:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Olimpiai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2001.06.06.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Területfejlesztési bizottság


Olimpiai albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Becsó Zsolt (Fidesz) Elnök 2001.06.06. 2002.05.14.  
Balsay István (Fidesz) Tag 2001.06.13. 2002.05.14.  
Bajor Tibor (MSZP) Tag 2001.06.13. 2002.05.14.  
Dr. Pusztai Gyula (MSZP) Tag 2001.06.13. 2002.05.14.  
Dr. Czira Szabolcs (FKGP) Tag 2001.06.13. 2002.05.14.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 2001.06.13. 2002.05.14.  
Ékes József (MDF) Tag 2001.06.13. 2002.05.14.  
Rozgonyi Ernő (MIÉP) Tag 2001.06.13. 2002.05.14.