Készült: 2019.09.19.22:27:57 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
2524/27 A felsőoktatásról szóló 1993. évi LXXX. törvény és a közoktatásról szóló 1993. évi LXXIX. törvény módosításáról Dr. Hörcsik Richard (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 2000.05.05
2524/25 A felsőoktatásról szóló 1993. évi LXXX. törvény és a közoktatásról szóló 1993. évi LXXIX. törvény módosításáról Vincze László (FKGP), Dr. Hörcsik Richard (Fidesz) 2000.05.05
2524/23 A felsőoktatásról szóló 1993. évi LXXX. törvény és a közoktatásról szóló 1993. évi LXXIX. törvény módosításáról Dr. Hörcsik Richard (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 2000.05.05
1501/15 Az adókra, járulékokra és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Hörcsik Richard (Fidesz) 1999.09.07
325/416 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Mádi László (Fidesz), Dr. Hörcsik Richard (Fidesz) 1998.11.20
325/148 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Mádi László (Fidesz), Dr. Hörcsik Richard (Fidesz) 1998.11.20