Készült: 2020.10.26.10:32:14 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

A brókerbotrányban érintett befektetési szolgáltatóknál (Buda-Cash Brókerház Zrt., Hungária Értékpapír Zrt., Quaestor Csoport) történt visszaélésekhez vezető kormányzati intézkedések feltárására irányuló vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2015.04.13.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


A brókerbotrányban érintett befektetési szolgáltatóknál (Buda-Cash Brókerház Zrt., Hungária Értékpapír Zrt., Quaestor Csoport) történt visszaélésekhez vezető kormányzati intézkedések feltárására irányuló vizsgáló albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Elnök 2015.04.13. 2018.05.07.  
Boldog István (Fidesz) Tag 2015.04.13. 2018.05.07.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2015.04.13. 2018.05.07.  
László Tamás (Fidesz) Tag 2015.04.27. 2018.05.07.  
Witzmann Mihály (Fidesz) Tag 2015.04.13. 2018.05.07.  
Dr. Legény Zsolt (MSZP) Tag 2016.11.24. 2017.03.06. Velez Árpád (MSZP)
Dr. Szakács László (MSZP) Tag 2015.04.27. 2016.09.12.  
Velez Árpád (MSZP) Tag 2016.09.19. 2016.11.21. Dr. Szakács László (MSZP)
Hegedűs Lorántné (Jobbik) Tag 2015.04.27. 2018.05.07.  
Schmuck Erzsébet (LMP) Tag 2015.04.27. 2017.10.02.  
Szelényi Zsuzsanna (független) Tag 2015.04.27. 2018.05.07.  


A brókerbotrányban érintett befektetési szolgáltatóknál (Buda-Cash Brókerház Zrt., Hungária Értékpapír Zrt., Quaestor Csoport) történt visszaélésekhez vezető kormányzati intézkedések feltárására irányuló vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése