Készült: 2020.08.15.07:50:42 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1990-94

Gazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1990.05.03.
Megszűnés 1994.06.27.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Gazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Gazdasági bizottság tagjainak változásai (26 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Bod Péter Ákos (MDF) Elnök 1990.05.03. 1990.05.22.  
Dr. Szabó Iván (MDF) Elnök 1990.06.13. 1991.12.11.  
Takácsy Gyula (MDF) Elnök 1991.12.11. 1994.06.27.  
Illéssy István (MDF) Alelnök 1993.09.08. 1994.06.27.  
Katona Kálmán (MDF) Alelnök 1993.02.24. 1993.09.05.  
Dr. Szűcs István (MDF) Alelnök 1992.10.13. 1992.12.31.  
Dr. Lotz Károly (SZDSZ) Alelnök 1992.02.19. 1993.02.12.  
Tardos Márton (SZDSZ) Alelnök 1990.05.03. 1992.02.18.  
Tardos Márton (SZDSZ) Alelnök 1993.02.16. 1994.06.27.  
Dr. Lakos László (MSZP) Alelnök 1990.05.03. 1991.05.22.  
Pál László (MSZP) Alelnök 1991.05.22. 1994.06.27.  
Katona Kálmán (FIDESZ) Alelnök 1993.09.06. 1993.09.07.  
Dr. Szűcs István (MDF) Titkár 1990.06.12. 1992.10.13.  
Sárossy László (MDF) Titkár 1990.05.03. 1990.05.23.  
Balogh János (MDF) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Bogárdi Zoltán (MDF) Tag 1990.05.03. 1992.03.24.  
Csizmadia István (MDF) Tag 1992.10.14. 1993.06.07.  
Fejes Attila (MDF) Tag 1990.06.12. 1994.03.21.  
Horváth Béla (MDF) Tag 1993.03.30. 1994.06.27.  
Illéssy István (MDF) Tag 1992.03.24. 1993.09.08.  
Katona Kálmán (MDF) Tag 1990.05.03. 1993.02.23.  
Kánya Gábor (MDF) Tag 1990.06.12. 1992.10.13.  
Dr. Marx Gyula (MDF) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Mihály Zoltán (MDF) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  
Palkovics Imre (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Palotás János (MDF) Tag 1990.05.03. 1990.06.12.  
Rudics Róbert (MDF) Tag 1990.06.12. 1994.06.27.  
Siklós Csaba (MDF) Tag 1990.05.03. 1990.05.23.  
Siklós Csaba (MDF) Tag 1993.02.23. 1993.03.30.  
Dr. Szabó Iván (MDF) Tag 1990.05.03. 1990.06.13.  
Dr. Szilassy Géza (MDF) Tag 1993.09.21. 1994.06.27.  
Tóth István (MDF) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Vékony Miklós (MDF) Tag 1993.06.08. 1994.06.27.  
Dr. Zacsek Gyula (MDF) Tag 1990.05.03. 1990.07.18.  
Zsupos Lajos (MDF) Tag 1990.07.18. 1992.10.13.  
Dr. Hatvani Zoltán (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Juhász Pál (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1992.10.20.  
Dr. Kertész Zoltán (SZDSZ) Tag 1992.02.18. 1992.10.20.  
Dr. Lotz Károly (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1992.02.19.  
Dr. Lotz Károly (SZDSZ) Tag 1993.02.12. 1994.06.27.  
Dr. Sarkadiné Dr. Lukovics Éva (SZDSZ) Tag 1992.10.20. 1993.02.16.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Tellér Gyula (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
dr. Ábrahám Tibor (SZDSZ) Tag 1992.10.20. 1994.06.27.  
Dragon Pál (FKGP) 1 Tag 1990.05.03. 1992.02.23.  
Nagy Varga Dezső (FKGP) Tag 1990.05.03. 1992.02.23.  
Németh Béla (FKGP) Tag 1990.05.03. 1992.02.23.  
Dragon Pál (Kisgazda) 1 Tag 1992.02.24. 1994.06.27.  
Nagy Varga Dezső (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1994.06.27.  
Németh Béla (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1994.06.27.  
Dr. Lakos László (MSZP) Tag 1991.05.22. 1992.10.13.  
Pál László (MSZP) Tag 1990.05.03. 1991.05.22.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Glattfelder Béla (FIDESZ) Tag 1990.05.03. 1992.10.12.  
Horváth László (FIDESZ) Tag 1992.10.13. 1992.11.16.  
Katona Kálmán (FIDESZ) Tag 1993.09.08. 1994.06.27.  
Kósa Lajos (FIDESZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Ungár Klára (FIDESZ) Tag 1992.11.17. 1993.09.08.  
Herczeg János (KDNP) Tag 1990.06.12. 1992.11.13.  
Juhász Péter (KDNP) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Rott Nándor (KDNP) Tag 1990.05.03. 1990.06.12.  
Dénes János (MIÉP) Tag 1993.12.06. 1994.02.21.  
Dénes János (MIÉP) Tag 1994.03.22. 1994.06.27.  
Dénes János (független) Tag 1992.12.17. 1993.12.05.  
Petrenkó János (független) Tag 1992.10.13. 1992.12.17.  
Varga Zoltán (független) Tag 1994.02.22. 1994.06.27.  
Vargáné Piros Ildikó (független) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Gazdasági bizottság MDF 10 38.46%
SZDSZ 6 23.08%
EKgP 3 11.54%
MSZP 2 7.69%
Fidesz 2 7.69%
KDNP 1 3.85%
MIÉP 1 3.85%
független 1 3.85%
Összesen 26 100.00%

Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Világkiállítási 1991.05.01. 1994.06.27.  
Energetikai 1991.10.01. 1994.06.27.  
Fogyasztóvédelmi 1992.06.04. 1994.06.27.  
Közlekedési, hírközlési és vízügyi 1992.11.28. 1994.06.27.