Készült: 2020.01.27.00:59:04 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Szabó György

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11700/1920 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Dr. Nagy Sándor (MSZP), Kovács Tibor (MSZP), Szabó György (MSZP), Balogh József (MSZP) 2004.12.07
11700/1916 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Dr. Nagy Sándor (MSZP), Kovács Tibor (MSZP), Pál Tibor (MSZP), Szabó György (MSZP), Balogh József (MSZP) 2004.12.07
11700/1786 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Dr. Nagy Sándor (MSZP), Kovács Tibor (MSZP), Szabó György (MSZP), Balogh József (MSZP) 2004.12.06
11700/1785 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Dr. Nagy Sándor (MSZP), Kovács Tibor (MSZP), Szabó György (MSZP), Balogh József (MSZP) 2004.12.06
11700/1373 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Szabó György (MSZP) 2004.11.16
11700/139 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Szabó György (MSZP) 2004.11.04
11700/138 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Szabó György (MSZP) 2004.11.04
7730/158 A területfejlesztésről és területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Szabó György (MSZP), Dr. Wekler Ferenc (SZDSZ) 2004.05.18
5601/2798 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Szabó György (MSZP), Jauernik István (MSZP), Farkas Imre (MSZP) 2003.12.02
5601/2486 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Szabó György (MSZP) 2003.12.02
5601/2391 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Szabó György (MSZP) 2003.12.02
5601/1843 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Szabó György (MSZP) 2003.11.11
5601/220 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Szabó György (MSZP), Jauernik István (MSZP) 2003.10.31
3592/11 A felsőoktatásról szóló 1993. évi LXXX. törvény módosításáról Dr. Magda Sándor (MSZP), Fodor Gábor (SZDSZ), Pásztohy András (MSZP), Érsek Zsolt (MSZP), Godó Lajos (MSZP), Gulyás László (MSZP), Korózs Lajos (MSZP), Dr. Nagy Imre (MSZP), Dr. Csapody Miklós (MDF), Sós Tamás (MSZP), Szabó Gyula (MSZP), Török Zsolt (MSZP), Szabó György (MSZP), Puszta Béla (MSZP), Homa János (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Balogh Gyula (Fidesz) 2003.05.05
3592/9 A felsőoktatásról szóló 1993. évi LXXX. törvény módosításáról Dr. Magda Sándor (MSZP), Fodor Gábor (SZDSZ), Pásztohy András (MSZP), Érsek Zsolt (MSZP), Godó Lajos (MSZP), Gulyás László (MSZP), Korózs Lajos (MSZP), Dr. Nagy Imre (MSZP), Dr. Csapody Miklós (MDF), Sós Tamás (MSZP), Szabó Gyula (MSZP), Török Zsolt (MSZP), Puszta Béla (MSZP), Szabó György (MSZP), Homa János (Fidesz), Balogh Gyula (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) 2003.04.30
1817/245 Az Országos Területrendezési Tervről Szabó György (MSZP) 2003.03.11
1817/244 Az Országos Területrendezési Tervről Szabó György (MSZP) 2003.03.11
1817/243 Az Országos Területrendezési Tervről Szabó György (MSZP) 2003.03.11
1817/242 Az Országos Területrendezési Tervről Szabó György (MSZP) 2003.03.11
1817/18 Az Országos Területrendezési Tervről Szabó György (MSZP) 2003.02.13
1817/17 Az Országos Területrendezési Tervről Szabó György (MSZP) 2003.02.13
1817/16 Az Országos Területrendezési Tervről Szabó György (MSZP) 2003.02.13
1220/1396 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Szabó György (MSZP) 2002.12.10
1220/1291 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Szabó György (MSZP) 2002.12.10
1220/1290 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Szabó György (MSZP) 2002.12.10
1220/1231 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Szabó György (MSZP) 2002.12.10
1220/1214 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Szabó György (MSZP) 2002.12.10
1220/942 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Kuncze Gábor (SZDSZ), Szabó György (MSZP) 2002.11.26
1220/501 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Gulyás József (SZDSZ), Halmai Gáborné (MSZP), Dr. Toller László (MSZP), Szabó György (MSZP), Dr. Nagy Imre (MSZP) 2002.11.20