Készült: 2020.04.07.15:25:00 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Közlekedési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.07.03.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság

Közlekedési albizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése

Közlekedési albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Manninger Jenő (Fidesz) Elnök 2018.07.03.    
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2018.07.03.    
Potocskáné Kőrösi Anita (Jobbik) Tag 2018.11.20.    
Volner János (Jobbik) Tag 2018.07.03. 2018.10.05.  
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Tag 2018.12.10. 2019.12.02.  


Közlekedési albizottság üléseinek megjelenítése