Készült: 2020.11.27.12:47:26 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Nyitrai Zsolt (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/10858 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz)
2020.06.03.: Hadházy Sándor (Fidesz)
2020.06.09.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2020.06.02
T/10737 Egyes törvényeknek az állatok fokozott kímélete érdekében szükséges módosításáról Dr. Budai Gyula (Fidesz), Böröcz László (Fidesz), Dr. Simicskó István (KDNP), Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2020.06.02.: Ovádi Péter (Fidesz)
2020.05.26
T/10734 A magyar jelnyelvről és a magyar jelnyelv használatáról szóló 2009. évi CXXV. törvény módosításáról Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz), Nyitrai Zsolt (Fidesz) 2020.05.26
T/8036 A halgazdálkodásról és a hal védelméről szóló 2013. évi CII. törvény módosításáról Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Font Sándor (Fidesz)
2019.11.13.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.11.12
T/6576 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításával és a nemdohányzók védelmével összefüggő egyes törvények módosításáról Lázár János (Fidesz)
2019.07.02.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.11.11.: Hadházy Sándor (Fidesz)
2019.11.21.: B. Nagy László (Fidesz)
2019.06.20
T/6552 A személy- és vagyonvédelmi, valamint a magánnyomozói tevékenység szabályairól szóló 2005. évi CXXXIII. törvény módosításáról Gulyás Gergely (Fidesz), Kocsis Máté (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.06.21.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.06.24.: Halász János (Fidesz)
2019.06.18
T/6212 A képviselők mentelmi jogával összefüggésben egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz)
2019.05.24.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.06.18.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.05.23
T/5244 A lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény módosításához kapcsolódóan egyes törvények módosításáról Hende Csaba (Fidesz), Barcza Attila (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Dr. Völner Pál (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.03.14.: Herczeg Tamás (Fidesz)
2019.03.19.: Bányai Gábor (Fidesz)
2019.03.19.: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)
2019.03.19.: Dr. Simon Miklós (Fidesz), Fenyvesi Zoltán (Fidesz)
2019.03.19.: Pánczél Károly (Fidesz), Ovádi Péter (Fidesz)
2019.03.19.: Bóna Zoltán (Fidesz)
2019.03.26.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.03.28.: Szászfalvi László (KDNP)
2019.03.12
T/5243 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz)
2019.03.26.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.03.12
T/5241 A közigazgatási bíróságok függetlenségét biztosító további garanciákról Hende Csaba (Fidesz), Dr. Völner Pál (Fidesz), Gulyás Gergely (Fidesz)
2019.03.26.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.03.12