Készült: 2020.09.28.01:41:06 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az Orbán család állami forrásból történő gazdagodása, különös tekintettel a szőlőbirtokokra elnevezéssel parlamenti vizsgálóbizottság
Típus vizsgáló
Létrehozás 2005.05.09.
Megszűnés 2005.11.19.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Az Orbán család állami forrásból történő gazdagodása, különös tekintettel a szőlőbirtokokra elnevezéssel parlamenti vizsgálóbizottság tagjai változásának elrejtése

Az Orbán család állami forrásból történő gazdagodása, különös tekintettel a szőlőbirtokokra elnevezéssel parlamenti vizsgálóbizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Molnár László (MSZP) Elnök 2005.05.23. 2005.09.19.  
Dr. Vadai Ágnes (MSZP) Elnök 2005.09.19. 2005.11.19.  
Dr. Répássy Róbert (Fidesz) Alelnök 2005.05.23. 2005.11.19.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2005.05.23. 2005.11.19.  
Dr. Szabó Zoltán (MSZP) Tag 2005.05.23. 2005.11.19.  
Török Zsolt (MSZP) Tag 2005.05.23. 2005.11.19.  
Koncz Ferenc (Fidesz) Tag 2005.05.23. 2005.11.19.  
Dr. Rubovszky György (Fidesz) Tag 2005.05.23. 2005.11.19.  
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Tag 2005.05.23. 2005.11.19.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2005.05.23. 2005.11.19.  
Ékes József (független) Tag 2005.05.23. 2005.11.19.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
nincs

Az Orbán család állami forrásból történő gazdagodása, különös tekintettel a szőlőbirtokokra elnevezéssel parlamenti vizsgálóbizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Az Orbán család állami forrásból történő gazdagodása, különös tekintettel a szőlőbirtokokra elnevezéssel parlamenti vizsgálóbizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.