Készült: 2020.08.07.02:05:51 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Köznevelési és kulturális albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.06.12.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Magyarországi nemzetiségek bizottsága


Köznevelési és kulturális albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kissné Köles Erika (szlovén nemzetiségi szószóló) Elnök 2014.10.15. 2018.05.07.  
Hepp Mihály (horvát nemzetiségi szószóló) Alelnök 2014.10.15. 2018.05.07.  
Giricz Vera (ruszin nemzetiségi szószóló) Tag 2014.09.25. 2018.05.07.  
Hepp Mihály (horvát nemzetiségi szószóló) Tag 2014.06.12. 2014.10.15.  
Kissné Köles Erika (szlovén nemzetiségi szószóló) Tag 2014.06.12. 2014.10.15.  
Kreszta Traján (román nemzetiségi szószóló) Tag 2014.06.12. 2018.05.07.  
Ritter Imre (német nemzetiségi szószóló) Tag 2014.06.12. 2018.05.07.  


Köznevelési és kulturális albizottság üléseinek megjelenítése