Készült: 2019.11.12.02:34:22 Dinamikus lap

Csatári József

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Bács-Kiskun megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Mezőgazdasági bizottság Alelnök 1998.06.25. 2001.10.16.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2001.10.16. 2002.05.14.
   Agrárpiaci és szabályozási albizottság
Tag 1998.06.30. 2002.05.14.
   Vidékfejlesztési albizottság
Elnök 1998.11.03. 2002.05.14.
   Földhő albizottság
Tag 1998.12.09. 2002.05.14.
Informatikai és távközlési bizottság Tag 2001.04.17. 2002.05.14.
A politikusokról és más közéleti személyiségekről, valamint azok családtagjairól az előző parlamenti ciklusban folytatott törvénytelen és titkos adatgyűjtést vizsgáló bizottság Tag 1999.03.02. 2000.04.11.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 24 70

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 76    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Debrecen    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
orosz társalgási