Készült: 2020.05.26.08:51:20 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.19.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Informatikai bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szabó István (Fidesz) Elnök 2004.09.07. 2006.05.15.  
Lénárt László (MSZP) Tag 2005.11.14. 2006.05.15. Török Zsolt (MSZP)
Török Zsolt (MSZP) Tag 2002.06.19. 2004.10.25.  
Szabó István (Fidesz) Tag 2002.06.19. 2004.09.07.  
Mécs Imre (SZDSZ) Tag 2002.06.19. 2006.05.15.  
Pettkó András (MDF) Tag 2002.06.19. 2006.05.15.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése