Készült: 2020.08.08.08:50:17 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Nemzetbiztonsági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Nemzetbiztonsági bizottság tagjai változásának elrejtése

Nemzetbiztonsági bizottság tagjainak változásai (12 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Elnök 2010.05.17. 2010.06.01.  
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Elnök 2011.11.02. 2014.05.05. Dr. Vadai Ágnes (független)
Dr. Vadai Ágnes (MSZP) Elnök 2010.06.02. 2011.10.23. Dr. Molnár Zsolt (MSZP)
Demeter Ervin (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2011.02.21.  
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1 Alelnök 2011.02.21. 2012.10.01. Demeter Ervin (Fidesz)
Németh Szilárd István (Fidesz) Alelnök 2012.10.01. 2014.05.05. Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1
Csampa Zsolt (Fidesz) Tag 2013.02.11. 2014.05.05. Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1
Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) Tag 2010.09.13. 2014.05.05. Kövér László (Fidesz) 1
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1 Tag 2012.10.01. 2013.02.11. Németh Szilárd István (Fidesz)
Dr. Kocsis Máté (Fidesz) 1 Tag 2011.02.14. 2014.05.05. Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.17. 2011.02.03.  
Kövér László (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2010.09.13.  
Lezsák Sándor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Meggyes Tamás (Fidesz) Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  
Németh Szilárd István (Fidesz) Tag 2011.02.21. 2012.10.01. Rácz Róbert (Fidesz)
Rácz Róbert (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2011.02.21.  
Dr. Tóth József (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Dr. Harangozó Tamás Attila (MSZP) 1 Tag 2011.11.14. 2014.05.05. Dr. Vadai Ágnes (független)
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.05.17.  
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Tag 2010.06.02. 2011.11.02.  
Mirkóczki Ádám (Jobbik) Tag 2010.12.13. 2014.05.05. Rubi Gergely (Jobbik)
Rubi Gergely (Jobbik) Tag 2010.10.25. 2010.12.13.  
Móring József Attila (KDNP) Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  
Mile Lajos (LMP) Tag 2010.05.17. 2013.02.11.  
Mile Lajos (LMP) Tag 2013.09.01. 2014.05.05.  
Mile Lajos (független) Tag 2013.02.12. 2013.02.12.  
Mile Lajos (független) Tag 2013.02.25. 2013.08.31.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Nemzetbiztonsági bizottság Fidesz 7 58.33%
MSZP 2 16.67%
Jobbik 1 8.33%
KDNP 1 8.33%
LMP 1 8.33%
Összesen 12 100.00%

Nemzetbiztonsági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok