Készült: 2019.12.16.03:50:09 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
7309/2 Egyes víziközmű-szolgáltatással kapcsolatos törvények módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2012.06.14
6958/169 A Büntető Törvénykönyvről Balázs József (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Lipők Sándor (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz), Szabó Zsolt (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) 2012.05.30
6392/6 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének Házszabályáról szóló 46/1994. (IX. 30.) OGY határozat módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2012.03.27
6391/40 Az Országgyűlésről Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2012.03.27
5281/71 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.09.07
5281/68 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.02.09
5001/10 Egyes törvények Alaptörvénnyel összefüggő módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.11.30
4999/68 A nemzeti felsőoktatásról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.12.01
4999/67 A nemzeti felsőoktatásról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.12.01
4999/21 A nemzeti felsőoktatásról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.11.30
4999/20 A nemzeti felsőoktatásról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.11.30
4662/185 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.11.21
4662/105 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.10.26
4662/101 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.10.26
4049/14 Az államháztartás stabilitását elősegítő egyes adótörvények módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.09.26
4049/6 Az államháztartás stabilitását elősegítő egyes adótörvények módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.09.12
4049/5 Az államháztartás stabilitását elősegítő egyes adótörvények módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.09.12
4049/4 Az államháztartás stabilitását elősegítő egyes adótörvények módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.09.12
3998/7 A közbeszerzésekről szóló 2003. évi CXXIX. törvény módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.10.03
3998/6 A közbeszerzésekről szóló 2003. évi CXXIX. törvény módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.09.27
3998/5 A közbeszerzésekről szóló 2003. évi CXXIX. törvény módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.09.21
3507/35 A lelkiismeret és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.06.23
3414/7 Egyes gazdasági tárgyú törvények módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.06.15
3414/6 Egyes gazdasági tárgyú törvények módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2011.06.15
3087/34 A világörökségről Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) 2011.05.17
1545/3 A konzuli védelemről szóló 2001. évi XLVI. törvény módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2010.11.08
21/8 A családok támogatásáról szóló 1998. évi LXXXIV. törvénynek, valamint a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvénynek a tankötelezettség teljesítésével összefüggő módosításáról Pelczné Dr. Gáll Ildikó (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Prof. Iván László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Dr. Nagy Kálmán (KDNP) 2010.05.26