Készült: 2020.01.26.22:01:07 Dinamikus lap

Tóth Tiborné dr.

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.12.07. 2009.12.08.
MSZP frakcióvez. h. 2008.09.15. 2008.09.16.
MSZP frakcióvez. h. 2008.03.31. 2008.04.01.
MSZP frakcióvez. h. 2007.09.17. 2007.09.18.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Győr-Moson-Sopron megye 4.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Egészségügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2006.06.19.
Oktatási és tudományos bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
Az Új Magyarország Fejlesztési Terv végrehajtását felügyelő eseti bizottság Tag 2006.12.18. 2008.02.25.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 10 256

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 50    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
könyvtáros Eötvös Lóránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1968
matematika tanár Eötvös Lóránd Tudományegyetem Természettudományi Kar 1968

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 1983

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási