Készült: 2020.08.08.07:13:18 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Kulturális és sajtóbizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Kulturális és sajtóbizottság tagjai változásának elrejtése

Kulturális és sajtóbizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Elnök 2012.06.18. 2013.02.28. L. Simon László (Fidesz)
L. Simon László (Fidesz) Elnök 2010.05.14. 2012.06.18.  
L. Simon László (Fidesz) Elnök 2013.03.01. 2014.05.05. Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz)
Pálffy István (KDNP) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Karácsony Gergely (LMP) Alelnök 2010.05.14. 2013.02.11.  
Gulyás Dénes (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Gyimesi Endre (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Gyutai Csaba (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kiss Attila (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Kupper András (Fidesz) Tag 2012.06.18. 2014.05.05. Dr. Puskás Imre (Fidesz)
Lukács László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Menczer Erzsébet (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Nagy Csaba (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Németh Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Puskás Imre (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.06.18.  
Szabó Csaba (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Talabér Márta (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Hiller István (MSZP) Tag 2010.06.02. 2014.05.05. Lukács Zoltán (MSZP)
Kránitz László (MSZP) Tag 2013.12.02. 2014.05.05. Mandur László (MSZP)
Lukács Zoltán (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.06.01.  
Mandur László (MSZP) Tag 2010.05.14. 2013.11.18.  
Vitányi Iván (MSZP) Tag 2010.05.14. 2011.10.23.  
Novák Előd (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Pörzse Sándor (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Karvalics Ottó (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Osztolykán Ágnes (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Karácsony Gergely (független) Tag 2013.02.25. 2014.05.05.  
Vitányi Iván (független) Tag 2011.11.14. 2014.05.05.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Kulturális és sajtóbizottság Fidesz 12 57.14%
MSZP 2 9.52%
Jobbik 2 9.52%
KDNP 2 9.52%
LMP 1 4.76%
független 2 9.52%
Összesen 21 100.00%

Kulturális és sajtóbizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok