Készült: 2020.08.11.06:33:57 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Európai ügyek albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.07.11.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


Európai ügyek albizottsága tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kékesi Tibor (MSZP) Elnök 2006.07.11. 2010.05.13.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2006.07.11. 2010.05.13.  
Borsos József (Fidesz) Tag 2008.10.21. 2010.05.13. Tóth András (független)
Mádi László (Fidesz) Tag 2006.07.11. 2010.05.13.  
Tóth András (Fidesz) Tag 2006.07.11. 2007.10.25.  
Dr. Gegesy Ferenc (SZDSZ) Tag 2006.07.11. 2008.09.14.  
Horn Gábor (SZDSZ) Tag 2008.10.15. 2010.05.13. Dr. Gegesy Ferenc (SZDSZ)
Tóth András (független) Tag 2007.10.26. 2008.10.06.  


Európai ügyek albizottsága üléseinek megjelenítése