Készült: 2020.11.25.23:03:34 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.26.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP) Elnök 2002.09.25. 2004.07.14.  
Donáth László (MSZP) Tag 2002.09.25. 2006.05.15.  
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Tag 2002.09.25. 2004.11.02.  
Dr. Hargitai János (Fidesz) Tag 2002.09.25. 2006.05.15.  
Szászfalvi László (Fidesz) Tag 2005.05.15. 2006.05.15.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 2002.09.25. 2004.09.06.  
Szászfalvi László (független) Tag 2004.09.06. 2005.05.14.