Készült: 2020.08.11.12:51:57 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Tóth József

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10675/8 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről szóló 2008. évi CII. törvény módosításáról Gy. Németh Erzsébet (MSZP), Tukacs István (MSZP), Tóth József (MSZP) 2009.10.08
6667/49 Egyes adó- és járuléktörvények módosításáról Molnár László (MSZP), Páva Zoltán (MSZP), Pál Béla (MSZP), Káli Sándor (MSZP), Molnár Albert (MSZP), Tóth József (MSZP) 2008.11.10
3892/31 Egyes adótörvények módosításáról Pál Béla (MSZP), Tóth József (MSZP) 2007.10.16
3892/30 Egyes adótörvények módosításáról Pál Béla (MSZP), Tóth József (MSZP) 2007.10.16
3892/29 Egyes adótörvények módosításáról Pál Béla (MSZP), Tóth József (MSZP) 2007.10.16
1297/10 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Pál Béla (MSZP), Dr. Horváth Klára (MSZP), Nagy Jenő (MSZP), Dr. Nagy Imre (MSZP), Koscsó Lajos (MSZP), Dr. Tóth József (MSZP), Tóth József (MSZP), Dr. Bakonyi Tibor (MSZP), Dr. Tompa Sándor (MSZP) 2006.11.15
1145/5 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Pál Béla (MSZP), Dr. Horváth Klára (MSZP), Nagy Jenő (MSZP), Dr. Nagy Imre (MSZP), Koscsó Lajos (MSZP), Dr. Tóth József (MSZP), Tóth József (MSZP), Dr. Bakonyi Tibor (MSZP), Dr. Tompa Sándor (MSZP) 2006.11.15
1145/4 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Pál Béla (MSZP), Dr. Horváth Klára (MSZP), Nagy Jenő (MSZP), Dr. Nagy Imre (MSZP), Koscsó Lajos (MSZP), Dr. Tóth József (MSZP), Tóth József (MSZP), Dr. Bakonyi Tibor (MSZP), Dr. Tompa Sándor (MSZP) 2006.11.15