Készült: 2020.08.11.12:33:49 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Vállalkozásfejlesztési, ipari és kereskedelmi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.09.11.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Vállalkozásfejlesztési, ipari és kereskedelmi albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Józsa István (MSZP) Elnök 2002.09.11. 2006.05.15.  
Farkas Imre (MSZP) Tag 2002.11.25. 2006.05.15.  
Molnár Albert (MSZP) Tag 2002.09.11. 2005.06.20.  
Molnár László (MSZP) Tag 2003.04.01. 2006.05.15.  
Tóth Sándor (MSZP) Tag 2002.09.11. 2006.05.15.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 2002.09.11. 2006.05.15.  
Lengyel Zoltán (Fidesz) Tag 2002.09.11. 2004.08.27.  
Püski András (MDF) Tag 2002.09.11. 2004.11.08.  
Püski András (független) Tag 2004.11.08. 2006.05.15.  


Vállalkozásfejlesztési, ipari és kereskedelmi albizottság üléseinek megjelenítése