Készült: 2020.07.02.09:26:07 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Nemzetbiztonsági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.15.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Nemzetbiztonsági bizottság


A Nemzetbiztonsági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Mile Lajos (LMP) Elnök 2010.11.10. 2013.02.11.  
Meggyes Tamás (Fidesz) Tag 2010.11.10. 2014.05.05.  
Dr. Tóth József (Fidesz) Tag 2010.11.10. 2014.05.05.  


A Nemzetbiztonsági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése