Készült: 2019.11.22.17:07:21 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Bánki Erik (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18007/3 A sportvállalkozásokat érintő egyes adózási tárgyú törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2017.11.02
15378/6 A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvénynek a gyermekvédelem rendszerének megerősítése érdekében történő, valamint egyéb törvények módosításáról Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
2017.05.09.: Kovács Sándor (Fidesz), Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz), Horváth László (Fidesz)
2017.05.15.: Németh Szilárd István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz)
2017.05.25.: Hende Csaba (Fidesz)
2017.05.05
10726/3 A XXXIII. nyári olimpiai és XVII. nyári paralimpiai játékok pályázatáról és rendezéséről Bánki Erik (Fidesz) 2016.05.31
10632/4 A közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2016.05.26
10535/5 A Budapesten megrendezendő Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megvalósításához szükséges létesítményfejlesztésről szóló 2015. évi XXXIII. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2016.05.25
10529/2 Az engedély nélkül, személygépkocsival végzett személyszállító szolgáltatáshoz kapcsolódó jogkövetkezményekről Bánki Erik (Fidesz) 2016.05.12
10377/1028 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2016.05.12
10377/1027 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2016.05.12
9621/4 A társasági adóról és osztalékadóról szóló 1996. évi LXXXI. törvény és a sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2016.03.22
9380/3 A Magyar Nemzeti Bankról szóló 2013. évi CXXXIX. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2016.02.29
8829/7 A postai szolgáltatásokról szóló 2012. évi CLIX. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2016.02.18
7406/5 A csődeljárásról és a felszámolási eljárásról szóló 1991. évi XLIX. törvény, valamint a bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2015.11.25
5239/7 A szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2015.07.01
5143/7 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról, valamint az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról szóló 2011. évi CLXXV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2015.06.24
5142/2 A nemzeti akkreditálás rendszerének átalakításáról Bánki Erik (Fidesz) 2015.06.19
4730/562 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2015.05.29
4730/372 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2015.05.29
4393/5 Egyes törvényeknek a pénzügyi közvetítőrendszer fejlesztésének előmozdítása érdekében történő módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2015.04.30
4393/4 Egyes törvényeknek a pénzügyi közvetítőrendszer fejlesztésének előmozdítása érdekében történő módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2015.04.30
4113/3 A Budapesten megrendezendő Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megvalósításához szükséges létesítményfejlesztésről Bánki Erik (Fidesz) 2015.03.30
2373/7 Egyes törvényeknek a közpénzek szabályozásával összefüggő módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2014.12.15
2373/6 Egyes törvényeknek a közpénzek szabályozásával összefüggő módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2014.12.15
2141/53 Magyarország 2015. évi központi költségvetésének megalapozásáról Bánki Erik (Fidesz) 2014.12.04
2141/52 Magyarország 2015. évi központi költségvetésének megalapozásáról Bánki Erik (Fidesz) 2014.12.04
1794/405 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2014.11.20
1507/2 A légiközlekedésről szóló 1995. évi XCVII. törvény, valamint a légi-, a vasúti és a víziközlekedési balesetek és egyéb közlekedési események szakmai vizsgálatáról szóló 2005. évi CLXXXIV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2014.10.16
265/4 Egyes törvényeknek a sportfogadással összefüggő módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2014.06.25
264/4 Az egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2014.06.25