Készült: 2020.08.05.07:35:23 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Bebes István

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18709/36 A helyi önkormányzatok 2006. évi új címzett támogatásáról, valamint a helyi önkormányzatok címzett és céltámogatási rendszeréről szóló 1992. évi LXXXIX. törvény módosításáról Bebes István (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Sági József (Fidesz) 2005.12.14
18365/17 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdekűségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény módosításáról Bebes István (Fidesz) 2005.11.29
18365/16 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdekűségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény módosításáról Bebes István (Fidesz) 2005.11.29
18365/15 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdekűségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény módosításáról Bebes István (Fidesz) 2005.11.29
18365/14 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdekűségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény módosításáról Bebes István (Fidesz) 2005.11.29
18365/13 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdekűségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény módosításáról Bebes István (Fidesz) 2005.11.29
18365/12 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdekűségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény módosításáról Bebes István (Fidesz) 2005.11.29
17700/1048 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2005.12.06
17700/1047 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2005.12.06
17700/1046 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2005.12.06
17700/690 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2005.11.04
17700/300 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Pokorni Zoltán (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Gyapay Zoltán (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz), Dr. Kelemen András (Fidesz), Lengyel Zoltán (Fidesz), Molnár Oszkár (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Tóth Imre (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Nagy Kálmán (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Halász János (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Szűcs Lajos (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz), Kuzma László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Pánczél Károly (Fidesz), Sági József (Fidesz), Stolár Mihály (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz) és 4 képviselő társa. 2005.11.04
17700/250 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2005.11.04
17700/246 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2005.11.04
17700/181 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2005.11.04
17700/178 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2005.11.04
15888/49 A kulturális örökség védelméről szóló 2001. évi LXIV. törvény módosításáról Bebes István (Fidesz) 2005.06.13
14338/23 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdekűségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII. törvény és az azzal összefüggő egyes törvények módosításáról Nagy Kálmán (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2005.02.28
11700/1428 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.16
11700/1427 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.16
11700/1426 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.16
11700/1425 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.16
11700/1355 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.11
11700/1354 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.11
11700/1156 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Gyapay Zoltán (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz), Dr. Karakó László (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Kosztolányi Dénes (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Lengyel Zoltán (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Molnár Oszkár (Fidesz), Móring József Attila (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Nagy Kálmán (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Tóth Imre (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Ferenc (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2004.11.04
11700/1020 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.04
11700/1019 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.04
11700/1018 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.04
11700/1017 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.04
11700/1016 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.04
11700/1015 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2004.11.04
11700/769 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Sági József (Fidesz), Básthy Tamás (Fidesz) 2004.11.04
11621/140 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Wintermantel Zsolt (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Lengyel Zoltán (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz), Móring József Attila (Fidesz), Dr. Karakó László (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Tóth Imre (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Molnár Oszkár (Fidesz), Gyapay Zoltán (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz) 2004.10.13
6334/10 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának fejlesztéséről Bebes István (Fidesz), Németh Zsolt (MDF) 2003.11.18
5601/2400 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz) 2003.12.02
5601/2399 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz) 2003.12.02
5601/2398 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz) 2003.12.02
5601/2397 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz) 2003.12.02
5601/2241 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz) 2003.12.01
5601/2235 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz) 2003.12.01
5601/1702 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Básthy Tamás (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Sági József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1701 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Básthy Tamás (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Sági József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1700 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Básthy Tamás (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Sági József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1699 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Básthy Tamás (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Sági József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1698 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Básthy Tamás (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Sági József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1697 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Básthy Tamás (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Sági József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1671 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz) 2003.10.31
5601/1670 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz) 2003.10.31
5601/1669 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz) 2003.10.31
5601/1668 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz) 2003.10.31
5601/1645 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz) 2003.10.31
5601/500 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Sági József (Fidesz), Básthy Tamás (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz) 2003.10.31
5601/455 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Bebes István (Fidesz) 2003.10.31
5601/302 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Varga Mihály (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Gyapay Zoltán (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz), Dr. Karakó László (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Kosztolányi Dénes (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Lengyel Zoltán (Fidesz), Molnár Oszkár (Fidesz), Móring József Attila (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Tóth Imre (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Nagy Kálmán (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz) 2003.10.31
4927/83 A társasházakról Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2003.09.22
4927/82 A társasházakról Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2003.09.22
4927/81 A társasházakról Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2003.09.22
4927/80 A társasházakról Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (Fidesz), Bebes István (Fidesz) 2003.09.22
1817/125 Az Országos Területrendezési Tervről Bebes István (Fidesz) 2003.02.18
1817/120 Az Országos Területrendezési Tervről Balsay István (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Sági József (Fidesz) 2003.02.18
1817/119 Az Országos Területrendezési Tervről Balsay István (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Sági József (Fidesz) 2003.02.18
1220/641 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2002.11.20
1220/640 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Bebes István (Fidesz) 2002.11.20