Készült: 2022.08.18.05:43:28 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.02.22.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Környezetvédelmi bizottság


A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (10 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Fodor Sándor (MSZP) Elnök 1999.02.22. 2002.05.14.  
Danka Lajos (FKGP) Alelnök 1999.02.22. 2002.05.14.  
Kiss Andor (MIÉP) Alelnök 1999.02.22. 2002.05.14.  
Steinerné Vasvári Éva (Fidesz) Tag 1999.02.22. 2002.05.14.  
Tóth István (Fidesz) Tag 1999.02.22. 2002.05.14.  
Dr. Baja Ferenc (MSZP) Tag 1999.02.22. 2002.05.14.  
Bajor Tibor (MSZP) Tag 2000.06.14. 2002.05.14. Szabó Imre (MSZP)
Szabó Imre (MSZP) Tag 1999.02.22. 2000.06.13.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 1999.02.22. 2002.05.14.  
Székely Zoltán (FKGP) Tag 1999.02.22. 2000.10.12.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 1999.02.22. 2002.05.14.  
Ékes József (MDF) Tag 1999.02.22. 2002.05.14.  


A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése