Készült: 2020.12.05.06:18:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.12.13.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Környezetvédelmi bizottság


A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Elnök 2007.03.27. 2010.05.13.  
Dr. Nagy Andor (KDNP) Alelnök 2007.03.27. 2010.05.13.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2006.12.13. 2010.05.13.  
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Tag 2006.12.13. 2007.03.27.  
Kékkői Zoltán József (Fidesz) Tag 2006.12.13. 2007.06.18.  
Dr. Nagy Andor (KDNP) Tag 2006.12.13. 2007.03.27.  


A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése