Készült: 2020.07.08.04:34:50 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Kulturális és sajtó bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Kulturális és sajtó bizottság tagjai változásának elrejtése

Kulturális és sajtó bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Pető Iván (SZDSZ) Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Kósa Ferenc (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Halász János (Fidesz) Alelnök 2002.11.12. 2006.05.15. Várhegyi Attila (Fidesz)
Várhegyi Attila (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2002.10.08.  
Lezsák Sándor (MDF) Alelnök 2002.05.15. 2004.11.07.  
Lezsák Sándor (független) Alelnök 2004.11.07. 2006.05.15.  
Dr. Balogh Miklós (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Csontos János (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Donáth László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Fedor Vilmos (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gy. Németh Erzsébet (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15.  
Halmai Gáborné (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Szabó Zoltán (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Gulyás József (SZDSZ)
Teleki László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.25.  
Tóth Gyula (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.25.  
Dr. Ujhelyi István (MSZP) Tag 2002.06.25. 2006.05.15. Teleki László (MSZP)
Vitányi Iván (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Cserna Gábor (Fidesz) Tag 2002.12.15. 2004.04.05. Dr. Juhos Katalin (Fidesz)
Deák András (Fidesz) Tag 2004.05.17. 2004.11.29. Fehérvári Tamás (Fidesz)
Erdős Norbert (Fidesz) Tag 2003.03.03. 2004.08.27. Sági József (Fidesz)
Erdős Norbert (Fidesz) Tag 2004.09.06. 2006.05.15.  
Fehérvári Tamás (Fidesz) Tag 2004.04.05. 2004.05.17. Szalai Annamária (Fidesz)
Garamvölgyi György (Fidesz) Tag 2004.05.17. 2006.05.15. Dr. Ódor Ferenc (Fidesz)
Halász János (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2002.11.12. Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
Homa János (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Isépy Tamás (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.04.02.  
Dr. Juhos Katalin (Fidesz) Tag 2002.11.12. 2002.12.15. Halász János (Fidesz)
Kiss Attila (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Lázár János (Fidesz) 1 Tag 2004.11.29. 2006.05.15. Deák András (Fidesz)
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 2004.04.26. 2004.05.17. Dr. Isépy Tamás (Fidesz)
Sági József (Fidesz) Tag 2004.04.05. 2006.05.15. Cserna Gábor (Fidesz)
Sági József (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2003.03.03.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Szalai Annamária (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.03.30.  
Vígh Ilona (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Wintermantel Zsolt (Fidesz) Tag 2004.08.27. 2004.09.06. Erdős Norbert (Fidesz)
Gulyás József (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Balogh László (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.11.07.  
Dr. Csapody Miklós (MDF) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Balogh László (független)
Balogh László (független) Tag 2004.11.07. 2004.12.20.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Kulturális és sajtó bizottság MSZP 10 47.62%
Fidesz 8 38.10%
SZDSZ 1 4.76%
MDF 1 4.76%
független 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Kulturális és sajtó bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok