Készült: 2021.01.16.07:40:41 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az EU intézményeihez való csatlakozással foglalkozó albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Területfejlesztési bizottság


Az EU intézményeihez való csatlakozással foglalkozó albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kékes Ferenc (MSZP) Elnök 2002.06.17. 2006.05.15.  
Hagyó Miklós (MSZP) Tag 2002.07.03. 2004.10.25.  
Szabó Gyula (MSZP) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Dr. Czira Szabolcs (Fidesz) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Endre Sándor (Fidesz) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.