Készült: 2020.06.05.15:55:32 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Az Ifjúsági és sportbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.11.11.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági bizottság


Az Ifjúsági és sportbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Érsek Zsolt (MSZP) Elnök 1998.11.11. 2002.05.14.  
Horváth László (Fidesz) Alelnök 1998.11.11. 2002.05.14.  
Birkás Tivadar (Fidesz) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Koncz Ferenc (Fidesz) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Csizmár Gábor (MSZP) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Zakó László (FKGP) Tag 1998.11.30. 2001.06.26.  
Dr. Bognár László (MIÉP) Tag 1998.11.11. 2000.03.30.  
Zakó László (MIÉP) Tag 2001.12.27. 2002.05.14.  
Zakó László (független) Tag 2001.06.27. 2001.12.26.  


Az Ifjúsági és sportbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése