Készült: 2020.08.03.22:14:18 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/10843 Költségvetés akkor és most! Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2020.06.02
T/8036 A halgazdálkodásról és a hal védelméről szóló 2013. évi CII. törvény módosításáról Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Font Sándor (Fidesz)
2019.11.13.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.11.12
K/829 Megújulnak a Pest megyei bölcsődék! Milyen feltételekkel és mikortól lehet majd pályázni a településeknek? Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2018.07.13
A/587 Költségvetés akkor és most! Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2018.06.18