Készült: 2020.11.26.04:45:30 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Molnár Albert

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/10729 Milyen kockázatokat rejt a Magyar Köztársaságra egyes önkormányzatok hitelfelvételi és kötvény kibocsátási politikája? Molnár Albert (MSZP) 2009.09.23
T/6917 A csődeljárásról és a felszámolási eljárásról szóló 1991. évi XLIX. törvény és más kapcsolódó törvények módosításáról Molnár Albert (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP) 2008.11.25
T/4418 A bírák jogállásáról és javadalmazásáról szóló 1997. évi LXVII. törvény, valamint a bíróságok szervezetéről és igazgatásáról szóló 1997. évi LXVI. törvény módosításáról Kovács Tibor (MSZP), Molnár Albert (MSZP), Koscsó Lajos (MSZP), Dr. Bárándy Gergely (MSZP) 2007.11.19
T/3111 Az általános forgalmi adóról szóló 1992. évi LXXIV. törvény módosításáról Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP), Molnár Albert (MSZP) 2007.05.21
T/2348 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról szóló 2001. évi XX. törvény módosításáról Molnár Albert (MSZP), Lakos Imre (SZDSZ) 2007.03.05
T/2113 A regisztrációs adóról szóló 2003. évi CX. törvény módosításáról Dr. Világosi Gábor (SZDSZ), Molnár Albert (MSZP) 2007.02.20
K/797 Mi valósult meg az eredeti célokból a Kutatási és Technológiai Innovációs Alap létrehozása óta? Jó az irány? Molnár Albert (MSZP) 2006.07.24