Készült: 2020.11.23.17:34:09 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Molnár Albert

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/18895 Az Országos Területrendezési Tervről szóló 2003. évi XXVI. törvény módosításáról Warvasovszky Tihamér (MSZP), Ecsődi László (MSZP), Kapás Zsolt (MSZP), Dr. Kálmán András (MSZP), Szabados Tamás (MSZP), Dr. Világosi Gábor (SZDSZ), Molnár Albert (MSZP) 2005.12.15
A/10277 A FIDESZ menetrend: riogatás indul a második vágányról, avagy mihez kell csatlakoznunk, a riogatáshoz vagy az euró-zónához? És melyikhez mikor? Molnár Albert (MSZP) 2004.05.17
T/8965 A regisztrációs adóról szóló 2003. évi CX. törvény módosításáról Molnár Albert (MSZP), Dr. Bőhm András (SZDSZ) 2004.02.25
T/8814 A regisztrációs adóról szóló 2003. évi CX. törvény módosításáról Molnár Albert (MSZP), Lengyel Zoltán (Fidesz), Dr. Bőhm András (SZDSZ), Font Sándor (MDF) 2004.02.19