Készült: 2020.04.01.04:19:49 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Isépy Tamás

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
4990/21 A külföldi bizonyítványok és oklevelek elismeréséről Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 2001.11.09
2947/11 A zálogjoggal kapcsolatos törvényi szabályozás módosításáról Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 2000.11.10
2947/8 A zálogjoggal kapcsolatos törvényi szabályozás módosításáról Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 2000.11.10
2947/7 A zálogjoggal kapcsolatos törvényi szabályozás módosításáról Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 2000.11.10
2947/6 A zálogjoggal kapcsolatos törvényi szabályozás módosításáról Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 2000.11.10
2947/5 A zálogjoggal kapcsolatos törvényi szabályozás módosításáról Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 2000.11.10
2293/51 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Dr. Surján László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Ivanics István (Fidesz), Básthy Tamás (Fidesz), Dr. Rapcsák András (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Varga László (Fidesz), Dr. Juharos Róbert (Fidesz) 2000.04.14
2293/50 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Dr. Surján László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Ivanics István (Fidesz), Básthy Tamás (Fidesz), Dr. Rapcsák András (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Dr. Juharos Róbert (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Dr. Varga László (Fidesz), Szinyei András (Fidesz) 2000.04.14
2293/49 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Dr. Surján László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Ivanics István (Fidesz), Básthy Tamás (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Szinyei András (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Dr. Juharos Róbert (Fidesz), Dr. Rapcsák András (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 2000.04.14
2293/48 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Dr. Surján László (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz), Szinyei András (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz), Ivanics István (Fidesz), Dr. Varga László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Básthy Tamás (Fidesz), Dr. Juharos Róbert (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Rapcsák András (Fidesz) 2000.04.14
1658/642 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz) 1999.12.07
1658/480 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Balogh László (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Erkel Tibor (MIÉP), Révész Máriusz (Fidesz), Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP), Dr. Pető Iván (SZDSZ) 1999.11.10
1658/106 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz) 1999.10.22
1658/105 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.10.22
1658/3 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Mádai Péter (SZDSZ), Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Csapody Miklós (MDF), Erkel Tibor (MIÉP), Dr. Gál Zoltán (MSZP), Sasvári Szilárd (Fidesz) 1999.10.07
1517/10 Az államszervezetre vonatkozó egyes törvényi rendelkezések, továbbá az ingatlan-nyilvántartásról rendelkező törvény, valamint a halászatról és a horgászatról szóló törvény módosításáról (érinti még a bányászat, mérésügy, találmányok szabadalmi oltalma. egészségügyi,(dajkaterhesség) közigazgatás korszerűsítés, kormány tagjai,államtitkárok jogállása törvények módosítását) Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.10.27
1501/215 Az adókra, járulékokra és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Sasvári Szilárd (Fidesz) 1999.09.10
1472/46 Az Országos Ítélőtábla székhelyének és illetékességi területének megállapításáról, valamint az igazságszolgáltatás működését érintő egyes törvények módosításáról Dr. Gyimesi József (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.10.18
1472/45 Az Országos Ítélőtábla székhelyének és illetékességi területének megállapításáról, valamint az igazságszolgáltatás működését érintő egyes törvények módosításáról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz) 1999.10.18
759/36 A közjegyzőkről szóló 1991.évi XLI.tv.mód-ról Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.03.25
759/35 A közjegyzőkről szóló 1991.évi XLI.tv.mód-ról Dr. Gyimesi József (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.03.25
759/34 A közjegyzőkről szóló 1991.évi XLI.tv.mód-ról Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.03.25
759/30 A közjegyzőkről szóló 1991.évi XLI.tv.mód-ról Dr. Gémesi György (MDF), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.03.05
759/29 A közjegyzőkről szóló 1991.évi XLI.tv.mód-ról Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.03.05
759/28 A közjegyzőkről szóló 1991.évi XLI.tv.mód-ról Dr. Gyimesi József (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.03.05
759/27 A közjegyzőkről szóló 1991.évi XLI.tv.mód-ról Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.03.05
759/26 A közjegyzőkről szóló 1991.évi XLI.tv.mód-ról Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.03.05
759/25 A közjegyzőkről szóló 1991.évi XLI.tv.mód-ról Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.03.05
759/24 A közjegyzőkről szóló 1991.évi XLI.tv.mód-ról Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.03.05
728/143 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1999.05.31
728/59 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
728/58 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
728/57 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
728/56 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
728/55 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
728/54 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
728/53 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
728/52 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
728/51 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
728/50 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
728/49 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
728/48 A szerzői jogról Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.03.25
383/3 Az igazságszolgáltatással kapcsolatos egyes törvények módosításáról Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1998.11.16
377/4 Az itélőtáblák és a fellebviteli főügyészségek felállításával kapcsolatos feladatokról Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1998.11.16
325/241 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1998.11.20
325/204 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1998.11.20
296/32 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
296/31 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
296/30 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
296/29 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
296/28 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
296/27 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz) 1999.02.11
296/26 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
296/25 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
296/24 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
296/23 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
296/22 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
296/21 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
296/20 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz) 1999.02.11
296/19 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 1999.02.11
223/34 Az általános forgalmi adóról szóló 1992.évi LXXIV.törvény módosításáról Sasvári Szilárd (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1998.10.27
223/26 Az általános forgalmi adóról szóló 1992.évi LXXIV.törvény módosításáról Sasvári Szilárd (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz) 1998.10.20