Készült: 2022.08.11.12:41:09 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-2022

Kertészeti albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.06.26.
Megszűnés 2022.05.01.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Kertészeti albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pócs János (Fidesz) Elnök 2018.06.26. 2022.05.01.  
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 2018.06.26. 2022.05.01.  
Dr. Apáti István (Jobbik) 1 Tag 2018.06.26. 2018.10.08.  
Csárdi Antal (LMP) Tag 2019.03.26. 2022.05.01. Hohn Krisztina (LMP)
Hohn Krisztina (LMP) Tag 2018.11.12. 2019.03.04. Dr. Apáti István (független) 1

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

 
Kertészeti albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 3 2/2019 2019.06.26. Határozatképes 1:07
2 2 1/2019 2019.03.26. Határozatképes 1:19
3 1 1/2018 2018.11.26. Határozatképes 1:38