Készült: 2020.06.04.04:18:55 Dinamikus lap

Lévai Tibor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Hajdú-Bihar megye 9.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1999.02.09. 2002.05.14.
    Európai integrációs albizottság
Tag 1999.03.16. 2002.05.14.
Idegenforgalmi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    Gyógy- és termálturizmus albizottság
Tag 1998.10.07. 2002.05.14.
    Európai integrációs albizottság
Tag 1999.02.04. 2002.05.14.
    Olimpiai albizottság
Tag 2001.11.20. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002   10

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 30    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Kossuth Lajos Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol középfokú